SKU: RC210AX18806F45
Rotiform OZR-T RC210AX 18×8 6×120 +45 Gray
Gloss, Gunmetal Rotiform OZR-T wheels. ET45
Out of stock
SKU: RC210AX18806F45 Categories: , Tags: , , ,
Rotiform OZR-T RC210AX wheel features size 18" x 8", Gloss, Gunmetal finish, +45mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Finish: Gloss, Gunmetal
  • Offset: +45mm