SKU: REPDG05201055115+20B-A
Replicas by Luxxx DG05 20×10.5 5×115 +20 Black
Black, Gloss Replicas by Luxxx DG05 wheels. ET20
Out of stock
SKU: REPDG05201055115+20B-A Categories: , Tag:
Replicas by Luxxx DG05 wheel features size 20" x 10.5", Black, Gloss finish, +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +20mm