SKU: 957BS-79050-12
Raceline Halo 957BS 17×9 5×127 -12 Black
Black, Satin Raceline Halo wheels. ET-12
Availability: 12 in stock
SKU: 957BS-79050-12 Categories: , Tags: ,
Raceline Halo 957BS wheel features size 17" x 9", Black, Satin Black / Silver Ring finish, 5×127 bolt pattern, -12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"