SKU: 1880P4B405105B72
Petrol P4B 18×8 5×105 +40 Black
Black, Gloss Petrol P4B wheels. ET40
Availability: 105 in stock
SKU: 1880P4B405105B72 Categories: , Tags: ,
Petrol P4B wheel features size 18" x 8", Black, Gloss Black finish, 5×105 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×105
  • Offset: +40mm