SKU: PR231PX22906128
Performance Replica PR231 22×9 6×139.7 +28 Chrome
Chrome Performance Replica PR231 wheels. ET28
Availability: 128 in stock
SKU: PR231PX22906128 Categories: , Tags: ,
Performance Replica PR231 wheel features size 22" x 9", Chrome finish, 6×139.7 bolt pattern, +28mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +28mm