SKU: LX19-18080-5450-35C
OE Wheels LX19 18×8 5×114.3 +35 Chrome
Chrome OE Wheels LX19 wheels. ET35
Availability: 83 in stock
SKU: LX19-18080-5450-35C Categories: , Tag:
OE Wheels LX19 wheel features size 18" x 8", Chrome finish, 5×114.3 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +35mm