SKU: FR98-20085-6135-44C
OE Wheels FR98 20×8.5 6×135 +44 Chrome
Chrome OE Wheels FR98 wheels. ET44
Availability: 67 in stock
SKU: FR98-20085-6135-44C Categories: , Tag:
OE Wheels FR98 wheel features size 20" x 8.5", Chrome finish, 6×135 bolt pattern, +44mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +44mm