SKU: DG69-22100-5550-25B1
OE Wheels DG69 B1 22×10 5×139.7 +25 Black
Black, Satin OE Wheels DG69 wheels. ET25
Availability: 128 in stock
SKU: DG69-22100-5550-25B1 Categories: , Tag:
OE Wheels DG69 B1 wheel features size 22" x 10", Black, Satin Black finish, 5×139.7 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×139.7
  • Offset: +25mm