SKU: DG51-22100-5550-25B
OE Wheels DG51 22×10 5×139.7 +25 Black
OE Wheels DG51 wheels. ET25
Availability: 100 in stock
SKU: DG51-22100-5550-25B Categories: , Tag:
OE Wheels DG51 wheel features size 22" x 10", Black Black finish, 5×139.7 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10"
  • Finish: Black Black
  • Bolt Pattern: 5×139.7
  • Offset: +25mm