SKU: CV98B-26100-6550-24C
OE Wheels CV98B 26×10 6×139.7 +24 Chrome
Chrome OE Wheels CV98B wheels. ET24
Availability: 68 in stock
SKU: CV98B-26100-6550-24C Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV98B wheel features size 26" x 10", Chrome finish, +24mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 10"
  • Finish: Chrome
  • Offset: +24mm