SKU: CV66-20090-6550-28B
OE Wheels CV66 20×9 6×139.7 +28 Black
Black, Gloss OE Wheels CV66 wheels. ET28
Availability: 65 in stock
SKU: CV66-20090-6550-28B Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV66 wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black finish, 6×139.7 bolt pattern, +28mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +28mm