SKU: CV64B-20085-8180-47B
OE Wheels CV64 20×8.5 8×180 +47 Black
Black, Gloss OE Wheels CV64 wheels. ET47
Availability: 178 in stock
SKU: CV64B-20085-8180-47B Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV64 wheel features size 20" x 8.5", Black, Gloss Black finish, 8×180 bolt pattern, +47mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 8×180
  • Offset: +47mm