SKU: CV63-20090-6550-28MG
OE Wheels CV63 20×9 6×139.7 +28 Gray
OE Wheels CV63 wheels. ET28
Availability: 23 in stock
SKU: CV63-20090-6550-28MG Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV63 wheel features size 20" x 9", Gunmetal / Machined Gunmetal / Machined finish, 6×139.7 bolt pattern, +28mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Gunmetal / Machined Gunmetal / Machined
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +28mm