SKU: CV44-22090-6550-24MG
OE Wheels CV44 22×9 6×139.7 +24 Gray
OE Wheels CV44 wheels. ET24
Availability: 34 in stock
SKU: CV44-22090-6550-24MG Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV44 wheel features size 22" x 9", Gunmetal / Machined Gunmetal / Machined finish, 6×139.7 bolt pattern, +24mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Gunmetal / Machined Gunmetal / Machined
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +24mm