SKU: CV40-22090-6550-24MB
OE Wheels CV40 22×9 6×139.7 +24 Black
Black, Machined OE Wheels CV40 wheels. ET24
Out of stock
SKU: CV40-22090-6550-24MB Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV40 wheel features size 22" x 9", Black, Machined Black finish, 6×139.7 bolt pattern, +24mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Black, Machined Black
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +24mm