SKU: CV32-22090-6550-28MG
OE Wheels CV32 22×9 6×139.7 +28 Gray
OE Wheels CV32 wheels. ET28
Availability: 116 in stock
SKU: CV32-22090-6550-28MG Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV32 wheel features size 22" x 9", Gloss Gunmetal / Machined Gunmetal / Machined finish, 6×139.7 bolt pattern, +28mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Gloss Gunmetal / Machined Gunmetal / Machined
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +28mm