SKU: CV22B-18085-5475-56B1
OE Wheels CV22B B1 18×8.5 5×120.65 +56 Black
Black, Satin OE Wheels CV22B wheels. ET56
Availability: 30 in stock
SKU: CV22B-18085-5475-56B1 Categories: , Tag:
OE Wheels CV22B B1 wheel features size 18" x 8.5", Black, Satin Black finish, 5×120.65 bolt pattern, +56mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +56mm