SKU: CV08B-18085-5475-56C
OE Wheels CV08B 18×8.5 5×120.65 +56 Chrome
Chrome OE Wheels CV08B wheels. ET56
Availability: 92 in stock
SKU: CV08B-18085-5475-56C Categories: , Tag:
OE Wheels CV08B wheel features size 18" x 8.5", Chrome finish, 5×120.65 bolt pattern, +56mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +56mm