SKU: NC282AR21905N20
Niche Serene NC282 21×9 5×112/5×120 +20 Gray
Gloss Niche Serene NC282 wheels. ET20
Availability: 16 in stock
SKU: NC282AR21905N20 Categories: , Tags: , , ,
Niche Serene NC282 wheel features size 21" x 9", Gloss Titanium / Brushed finish, 5×112/5×120 bolt pattern, +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 21" x 9"
  • Finish: Gloss Titanium / Brushed
  • Bolt Pattern: 5×112/5×120
  • Offset: +20mm