SKU: MA050BX15704A10
MSA Clubber M50 GB 15×7 4×137/4×156 +10 Black
Black, Gloss MSA Clubber wheels. ET10
Out of stock
SKU: MA050BX15704A10 Categories: , Tag:
MSA Clubber M50 GB wheel features size 15" x 7", Black, Gloss finish, +10mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 7"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +10mm