SKU: MO995208893127
Moto Metal MO995 Dually 20×8.3 8×210 +127 Black
Black, Gloss Moto Metal MO995 Dually wheels. ET127
Availability: 5 in stock
SKU: MO995208893127 Categories: , Tag:
Moto Metal MO995 Dually wheel features size 20" x 8.3", Black, Gloss Black / Machined finish, 8×210 bolt pattern, +127mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.3"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined
  • Bolt Pattern: 8×210
  • Offset: +127mm