SKU: MO986220673A12
Moto Metal MO986 22×10 6×135/6×139.7 +12 Black
Black, Gloss Moto Metal MO986 wheels. ET12
Availability: 12 in stock
SKU: MO986220673A12 Categories: , Tags: ,
Moto Metal MO986 wheel features size 22" x 10", Black, Gloss finish, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +12mm