SKU: MR160QD18955M38
Motegi MR160 Battle VI 18×9.5 5×100 +38 Red
Motegi MR160 Battle VI wheels. ET38
Availability: 2 in stock
SKU: MR160QD18955M38 Categories: , Tag:
Motegi MR160 Battle VI wheel features size 18" x 9.5", Cherry Red Metallic / Machined Lip Cherry Red Metallic / Machined Lip finish, 5×100 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9.5"
  • Finish: Cherry Red Metallic / Machined Lip Cherry Red Metallic / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×100
  • Offset: +38mm