SKU: MR158SD19855M30
Motegi MR158 Tsubaki 19×8.5 5×100 +30 Silver
Motegi MR158 Tsubaki wheels. ET30
Availability: 17 in stock
SKU: MR158SD19855M30 Categories: , Tag:
Motegi MR158 Tsubaki wheel features size 19" x 8.5", Hyper Silver / Machined Lip Hyper Silver / Machined Lip finish, 5×100 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 8.5"
  • Finish: Hyper Silver / Machined Lip Hyper Silver / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×100
  • Offset: +30mm