SKU: MR154880129A30
Motegi MR154 Battle 18×8 5×114.3 +30 Blue
Motegi MR154 Battle wheels. ET30
Availability: 3 in stock
SKU: MR154880129A30 Categories: , Tag:
Motegi MR154 Battle wheel features size 18" x 8", Midnight Blue Midnight Blue finish, 5×114.3 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Finish: Midnight Blue Midnight Blue
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +30mm