SKU: MW-620W-58020-19
Mobelwagen 620W Smoothie 15×8 5×205 -19 White
Shop Mobelwagen 620W Smoothie in Vintage White finish, 15″ x 8″, -19mm offset.
Availability: 15 in stock
SKU: MW-620W-58020-19 Categories: , Tag:
Mobelwagen 620W Smoothie wheel features size 15" x 8", Vintage White finish, -19mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 8"
  • Finish: Vintage White
  • Offset: -19mm
Niche Tag
SKU MW-620W-58020-19
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Mobelwagen 620W Smoothie 15×8 5×205 -19 White”