SKU: MW-620W-57020-16
Mobelwagen 620W Smoothie 15×7 5×205 -16 White
Shop Mobelwagen 620W Smoothie in Vintage White finish, 15″ x 7″, -16mm offset.
Availability: 2 in stock
SKU: MW-620W-57020-16 Categories: , Tag:
Mobelwagen 620W Smoothie wheel features size 15" x 7", Vintage White finish, -16mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 7"
  • Finish: Vintage White
  • Offset: -16mm
Niche Tag
SKU MW-620W-57020-16
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Mobelwagen 620W Smoothie 15×7 5×205 -16 White”