SKU: MW-620W-55020+25
Mobelwagen 620W Smoothie 15×5 5×205 +25 White
Shop Mobelwagen 620W Smoothie in Vintage White finish, 15″ x 5″, +25mm offset.
Availability: 45 in stock
SKU: MW-620W-55020+25 Categories: , Tag:
Mobelwagen 620W Smoothie wheel features size 15" x 5", Vintage White finish, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 5"
  • Finish: Vintage White
  • Offset: +25mm
  • Center Bore: 156
  • Load Rating: 1180
  • Material: Cast Aluminum
  • Structure: 1-Piece
Brand
Model
Diameter
Width
Offset
Weight
Color
Short Color
Lug Count
Lug Type
Center Bore
Load Rating
Material
Structure
Style ID
Bolt Pattern 1
Exposed Lugs
Orientation
Position
Niche Tag
SKU MW-620W-55020+25
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Mobelwagen 620W Smoothie 15×5 5×205 +25 White”