SKU: 8015-8981MB18
Mayhem Warrior 8015 MB 18×9 8×165.1 +18 Black
Black, Matte Mayhem Warrior wheels. ET18
Availability: 80 in stock
SKU: 8015-8981MB18 Categories: , Tags: ,
Mayhem Warrior 8015 MB wheel features size 18" x 9", Black, Matte finish, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Matte
  • Offset: +18mm