SKU: 8015-7981MB18
Mayhem Warrior 8015 MB 17×9 8×165.1 +18 Black
Black, Matte Mayhem Warrior wheels. ET18
Availability: 53 in stock
SKU: 8015-7981MB18 Categories: , Tags: ,
Mayhem Warrior 8015 MB wheel features size 17" x 9", Black, Matte finish, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"
  • Finish: Black, Matte
  • Offset: +18mm