SKU: 8090-2937MB18
Mayhem Rampage 20×9 6×135 +18 Black
Black, Matte Mayhem Rampage wheels. ET18
Availability: 40 in stock
SKU: 8090-2937MB18 Categories: , Tag: Brand:
Size: 20×9
Bolt Pattern: 6×135
Offset: +18mm
Center Bore: 106mm