SKU: LFF02201055115+22B-R19
Luxxx LFF 02-Leon 20×10.5 5×115 +22 Black
Brushed Luxxx LFF 02-Leon wheels. ET22
Availability: 47 in stock
SKU: LFF02201055115+22B-R19 Categories: , Tags: , ,
Luxxx LFF 02-Leon wheel features size 20" x 10.5", Brushed Titanium Black finish, 5×115 bolt pattern, +22mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Brushed Titanium Black
  • Bolt Pattern: 5×115
  • Offset: +22mm