SKU: LFF01201055114+40B-A
Luxxx LFF 01-Pista 20×10.5 5×114.3 +40 Black
Black, Gloss Luxxx LFF 01-Pista wheels. ET40
Availability: 39 in stock
SKU: LFF01201055114+40B-A Categories: , Tags: , ,
Luxxx LFF 01-Pista wheel features size 20" x 10.5", Black, Gloss Black finish, 5×114.3 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +40mm