SKU: LUXLE5221055115+30B-A2
Luxxx LE 5 22×10.5 5×115 +30 Black
Black, Gloss Luxxx LE 5 wheels. ET30
Availability: 65 in stock
SKU: LUXLE5221055115+30B-A2 Categories: , Tags: , , , ,
Luxxx LE 5 wheel features size 22" x 10.5", Black, Gloss Black / Machined Face finish, 5×115 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Face
  • Bolt Pattern: 5×115
  • Offset: +30mm