SKU: LUXLE10SSL22961397+27R-R1
Luxxx LE 10 22×9 6×139.7 +27 Silver
Brushed, Silver Luxxx LE 10 wheels. ET27
Availability: 10 in stock
SKU: LUXLE10SSL22961397+27R-R1 Categories: , Tags: , , , ,
Luxxx LE 10 wheel features size 22" x 9", Brushed, Silver Silver / Stainless Steel Lip-Milled finish, 6×139.7 bolt pattern, +27mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Brushed, Silver Silver / Stainless Steel Lip-Milled
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +27mm