SKU: FGDUALLYHD06268258210-132AA-GI
Luxxx HD Forged Dually Warhog HD06 26×8.25 8×210 +132 Polished
Shop Luxxx HD Forged Dually Warhog HD06 in Polished finish, 26″ x 8.25″, +132mm offset.
Availability: 4 in stock
SKU: FGDUALLYHD06268258210-132AA-GI Categories: , Tag:
Luxxx HD Forged Dually Warhog HD06 wheel features size 26" x 8.25", Polished finish, +132mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 8.25"
  • Finish: Polished
  • Offset: +132mm