SKU: FGDUALLYHD03248258165-146Z-GI
Luxxx HD Forged Dually Apache HD03 24×8.25 8×165 +146 Polished
Shop Luxxx HD Forged Dually Apache HD03 in Polished finish, 24″ x 8.25″, +146mm offset.
Out of stock
SKU: FGDUALLYHD03248258165-146Z-GI Categories: , Tag:
Luxxx HD Forged Dually Apache HD03 wheel features size 24" x 8.25", Polished finish, +146mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"
  • Finish: Polished
  • Offset: +146mm