SKU: FGDUALLYHD03228258165-146Z-GF
Luxxx HD Forged Dually Apache HD03 22×8.25 8×165 +146 Polished
Shop Luxxx HD Forged Dually Apache HD03 in Polished finish, 22″ x 8.25″, +146mm offset.
Out of stock
SKU: FGDUALLYHD03228258165-146Z-GF Categories: , Tag:
Luxxx HD Forged Dually Apache HD03 wheel features size 22" x 8.25", Polished finish, +146mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.25"
  • Finish: Polished
  • Offset: +146mm