SKU: DUALLYHD34-208258200-115X-A-I
Luxxx HD Dually 34 20×8.25 8×200 +115 Black
Black, Gloss Luxxx HD Dually 34 wheels. ET115
Availability: 146 in stock
SKU: DUALLYHD34-208258200-115X-A-I Categories: , Tag:
Luxxx HD Dually 34 wheel features size 20" x 8.25", Black, Gloss Black finish, 8×200 bolt pattern, +115mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.25"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 8×200
  • Offset: +115mm