SKU: LUX24V249561351397+30E-A2
Luxxx Alloys 24 24×9.5 6×135/6×139.7 +30 Black
Black, Gloss Luxxx Alloys 24 wheels. ET30
Out of stock
SKU: LUX24V249561351397+30E-A2 Categories: , Tags: , , ,
Luxxx Alloys 24 wheel features size 24" x 9.5", Black, Gloss / Machined Face finish, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss / Machined Face
  • Offset: +30mm