SKU: LUX24V249551271397+18D-A2
Luxxx Alloys 24 24×9.5 5×127/5×139.7 +18 Black
Black, Gloss Luxxx Alloys 24 wheels. ET18
Availability: 7 in stock
SKU: LUX24V249551271397+18D-A2 Categories: , Tags: , , ,
Luxxx Alloys 24 wheel features size 24" x 9.5", Black, Gloss Black / Machined Face finish, 5×127/5×139.7 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Face
  • Bolt Pattern: 5×127/5×139.7
  • Offset: +18mm