SKU: LUX22V2295114120+33B-C
Luxxx Alloys 22 22×9 5×114.3/5×120 +33 Chrome
Chrome Luxxx Alloys 22 wheels. ET33
Availability: 2 in stock
SKU: LUX22V2295114120+33B-C Categories: , Tags: , , ,
Luxxx Alloys 22 wheel features size 22" x 9", Chrome finish, 5×114.3/5×120 bolt pattern, +33mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 5×114.3/5×120
  • Offset: +33mm