SKU: KR183-8818GB40
Kraze Spectra 18×8 5×115 +40 Black
Black, Gloss Kraze Spectra wheels. ET40
Availability: 65 in stock
SKU: KR183-8818GB40 Categories: , Tag: Brand:
Size: 18×8
Bolt Pattern: 5×115
Offset: +40mm
Center Bore: 74.1mm