SKU: KR183-8814GB40
Kraze Spectra 18×8 5×108 +40 Black
Black, Gloss Kraze Spectra wheels. ET40
Availability: 74 in stock
SKU: KR183-8814GB40 Categories: , Tag: Brand:
Size: 18×8
Bolt Pattern: 5×108
Offset: +40mm
Center Bore: 72.62mm