SKU: KR196-2912BM35
Kraze Evolve KR196 BM 20×9 5×120 +35 Black
Black, Gloss Kraze Evolve wheels. ET35
Availability: 2 in stock
SKU: KR196-2912BM35 Categories: , Tag:
Kraze Evolve KR196 BM wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black / Machined finish, 5×120 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +35mm