SKU: KD051R2282528GPM
KG1 Forged Vegas-D KD051 22×8.25 10×285 Black
Black, Gloss KG1 Forged Vegas-D KD051 wheels.
Availability: 8 in stock
SKU: KD051R2282528GPM Categories: , Tag:
KG1 Forged Vegas-D KD051 wheel features size 22" x 8.25", Black, Gloss Black / Milled finish, 10×285 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.25"