SKU: KD014R2482528GPM
KG1 Forged Trident-D KD014 24×8.25 10×285 Black
Black, Gloss KG1 Forged Trident-D KD014 wheels.
Availability: 8 in stock
SKU: KD014R2482528GPM Categories: , Tag:
KG1 Forged Trident-D KD014 wheel features size 24" x 8.25", Black, Gloss / Milled finish.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"