SKU: KD019R2282528GB
KG1 Forged Torture-D KD019 22×8.25 10×285 Black
Black, Gloss KG1 Forged Torture-D KD019 wheels.
Availability: 4 in stock
SKU: KD019R2282528GB Categories: , Tag:
KG1 Forged Torture-D KD019 wheel features size 22" x 8.25", Black, Gloss Black finish, 10×285 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.25"