SKU: KD005I2682520PS-L
KG1 Forged Razor-D KD005 26×8.25 8×200 Polished
Polished KG1 Forged Razor-D KD005 wheels.
Availability: 2 in stock
SKU: KD005I2682520PS-L Categories: , Tag:
KG1 Forged Razor-D KD005 wheel features size 26" x 8.25", Polished finish, 8×200 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 8.25"