SKU: KD005F2682520PS-R
KG1 Forged Razor-D KD005 26×8.25 8×200 +145 Polished
Polished KG1 Forged Razor-D KD005 wheels. ET145
Availability: 4 in stock
SKU: KD005F2682520PS-R Categories: , Tag:
KG1 Forged Razor-D KD005 wheel features size 26" x 8.25", Polished finish, 8×200 bolt pattern, +145mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 8.25"
  • Finish: Polished
  • Bolt Pattern: 8×200
  • Offset: +145mm